444 60 97 info@abatcerrahi.com.tr Kavaklı Mah. İbrahim Müteferrika Cad. No: 3 Beylikdüzü / İSTANBUL

Hastanemiz Tıbbi Bölümleri

Sağlık hizmetlerinde üstlendiğimiz görevimizi, toplam kalite ilkelerine uygun, en gelişmiş tıp standartlarında, güvenilirliği ve saygınlığı ile sürekliliği sağlanmış, Kurumsal kimliği ile çalışanları bütünleşmiş bir şekilde sürdürmektir.

Etik ve bilimsel kurallardan ödün vermeyen, insana saygılı Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi kadrosundaki seçkin uzman doktorları ile teşhisten tedaviye tüm birimleri ile hizmet vermektedir.

 

Çağdaş tıp ekipmanları ile donatılmış merkezimiz 365 gün 24 saat sağlıktaki vizyonumuz olan gülümseyen, bilgili kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca tıp dünyası ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her yeni bilimsel gelişmeyi hastane ile entegre eden bir anlayışla çalışmaktadır.

İç Hastalıklar

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Genel dahiliye bölümü erişkin yaştaki hasta grubunun ilk başvuracağı bölümdür. Ateşli hastalıklar, solunum yolu, sindirim sistemi hastalıkları, karaciğer hastalıkları, şeker hastalığı, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, trioid hastalıkları genel dahiliye birimine  başvurarak ilk teşhis ve tedavi programına alınırlar.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ünitemizde uzman doktorlar ve tecrübeli hemşirelerden oluşan profesyonel ekibimiz doğumdan ergenliğe kadar olan süreci kapsayan çocukluk döneminde, çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimini, olası hastalıklardan korumak için alınması gereken tedbirleri, (aşılar gibi) hastalıkların teşhisi ve tedavileri ile ilgilenmektedir. Çocuk hastalıkları bölümünde 0-14 yaş arasındaki çocuklar tedavi edilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Kadına Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, hastalıkların tanı ve tedavisinde modern tıp teknolojilerini kullanılarak, uzman ve deneyimli bir ekip tarafından hizmet vermektedir.Gebelik ve doğum süreci, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hekimleri tarafından hafta hafta değerlendirilmekte, bebek gelişimine yönelik her aşamada aile bilgilendirilmektedir. 

Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Kulak Burun Boğaz uzmanı kulaklar, burun, boğaz ve baş-boyunla ilgili yapıların tıbbi ve cerrahi tedavisi konusunda eğitilmiş bir doktordur. Kulak, burun, nazal geçiş, sinüsler, gırtlak, ağız boşluğu, üst yutak ile yüz ve boyunda yer alan yapıların (boyun kitleleri, tiroid, tükürük bezleri gibi) hastalıklarının tedavisi Kulak Burun Boğaz bölümünün kapsamındadır.

Anestezi ve Rehabilitasyon

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Anesteziyoloji Bölümü, hasta bakım ve tedavi hizmeti dahilinde her türlü cerrahi girişim için tüm yaş gruplarında girişim öncesi tıbbi değerlendirme, girişim sırasında ve sonrasında ağrı tedavisi ile birlikte anestezi uygulaması ile uğraşmaktadır.Girişim öncesi tıbbi değerlendirme ile girişim esnasında ve sonrasında ağrı tedavisi ile yaşamsal sorunlarla başetmeyi içerir. 

Fizik Tedavi

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Hastalık ya da yaralanma nedeniyle hareket ve fonksiyon kaybı gelişen kişilerin eski haline getirilmesini sağlayan, deneyimli uzman hekim ve fizyoterapistlerden oluşan bir birimdir. Fizik Tedavi hekimleri hastaların bireysel ihtiyaçları, yapabildikleri ve hedeflerini belirleyerek kişiye özel tedavi planları oluşturur. Fizik Tedavi hekimleri, tedavi planının uygulanması sırasında fizyoterapistler ile yakın işbirliği içinde çalışırlar.

Radyoloji

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi olarak günümüz teknolojisini takip ederek oluşturduğumuz cihaz parkurumuz ve tecrübeli kadromuz ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Biyokimya

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuvarında yapılan tüm çalışmalar uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlar ve alanında uzman hekimlerin denetimi altında gerçekleştirilmektedir. En doğru teşhis ve en doğru tedavi anlayışını benimseyerek kan, idrar, gaita gibi vücut örneklerinden çeşitli vücut analizleri yaparak tedavinin etkinlik ve yan etkilerinin takiplerini gerçekleştiriyoruz.

Üroloji

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Üroloji Bölümüne ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri için deneyimli bir kadroya sahip olan kliniğimiz, prostat cerrahisi ile taş hastalıkları başta olmak üzere son yıllarda giderek daha yaygın uygulama alanı bulunan tüm kapalı ameliyatları (endoskopik) gerçekleştirmektedir.

Acil

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

7 gün 24 saat hizmet veren, Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi Acil Servisi her türlü hastaya ilk müdahaleyi yaparak, gerekli konsültasyonlar neticesinde ileri tetkik ve tedavi için diğer birimlerle koordineli çalışmaktadır.

Ameliyathane ve Doğumhane

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Kurumumuzda son teknolojik donanıma sahip ameliyathanesi ile tüm obstetrik ve jinekolojik ameliyatların yapılabileceği standarttadır. Kurumumuzda ameliyathanemiz, zengin donamı, dünyada ödül almış doğum masaları mevcuttur. Doğumlarımız 24 saat uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır.

Diyetisyen

Özel Abat Cerrahi Tıp Merkezi

Beslenme, sağlığımızı etkileyen en önemli unsurdur. Doğru beslenme hastalıklardan koruyup uzaklaştırdığı gibi, yanlış beslenme de birçok hastalığa sebep olmaktadır. Aşırı ve dengesiz tüketimin, sağlıksız beslenmenin ve beslenme düzensizliğinin yol açtığı günümüz hastalıklarının en yaygın olanı ise obezite ve aşırı kilolardır.