444 60 97 info@abatcerrahi.com.tr Kavaklı Mah. İbrahim Müteferrika Cad. No: 3 Beylikdüzü / İSTANBUL

Hakkımızda

Abat Cerrahi olarak hizmet vermekte olan hastane, İstanbul’un gelişmiş ve en iyi İlçelerinden biri olan Beylikdüzü bölgesi’nin en iyi lokasyon’un da yer almakta ve 9 Katlı binasında hizmet vermektedir .

1 Ekim 2017 den beri resmi olarak aktif faaliyetine devam etmektedir. 

10 Adet gözlem hasta yatağı bulunmakta, her biri kendi branşında tecrübeli 60 çalışan bulunmaktadır.

Tıp Merkezinde kadrolu çalışan Doktor sayısı 7, bazı bölüm ve branşlarda belirli günlerde hastanede hizmet veren 7 doktor daha mevcuttur. 

Hedef ve Kalite Politikası

Abat Cerrahi olarak en iyiye ulaşmak amacıyla ön planda tuttuğumuz kalite ve hizmet anlayış politikamız..

Hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine yönelik kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır.

Çevresel faktör ve insanlardan kaynaklı sorunları azaltmaya yönelik çalışmalara önem vererek örnek gösterilecek yüksek kalite de standartı tutturmak hedefindeyiz.

Hastalarımızın bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunma hedefindeyiz.

Çalışanlarımızın güven ve huzur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlayacagımız zamanlar yaratıyoruz.

Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunuyoruz.

Fiziksel ortamın yenilenmesinin sürekliliğini saglayarak hastalarımıza ve çalışanlarımıza ferah, güvenilir ortamlar sunuyoruz.

Vizyon

Sağlık hizmetlerinde üstlendiğimiz görevimizi, toplam kalite ilkelerine uygun, en gelişmiş tıp standartlarında, güvenilirliği ve saygınlığı ile sürekliliği sağlanmış, Kurumsal kimliği ile çalışanları bütünleşmiş bir şekilde sürdürmektir.

Misyon

Tıbbın en temel doğrusu olan, önce insan hayatı ilkesiyle, etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini; Hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan, güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile, hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek, hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermektir.

Hastanemizin Konumu

Harita'da görün

İletişim ve Randevu için

Bize Ulaşın

Acil Durumlar İçin

Arayın: 0 212 876 63 23 - 24